Hozzáadott 1 year ago

Értékesítő - mezőgazdasági gép

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-08-09

KategóriaSales and Retail

Munkatársat keresünk mezőgazdasági gépforgalmazó partnerünknek az alábbi pozícióba:

Értékesítő

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Alapbéred megduplázhatod
•    Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
•    Autót biztosítanak a munkádhoz
•    Aktív részese lehetsz a cég folyamatos fejlődésének.
•   Innovatív termékekkel foglalkozhatsz

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Mezőgazdasági berendezések értékesítése új és meglévő ügyfeleknek
•    Ügyfelek teljeskörű tájékoztatása a számukra megfelelő mezőgazdasági gép
kiválasztásához;
•    Telepítési munkák támogatása;
•    Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, a vevői elégedettség javítása, piaci részesedés
növelése új ügyfelek bevonásával;
•     Az eladás adminisztratív és pénzügyi folyamatainak koordinálás
•     Mezőgazdasági kiállítások, bemutatók szervezése, részvétel
•     Külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás.
Te vagy az IGAZI, ha

•    Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (műszaki, agrárinformatikai);
•    Pályakezdőként érdekel az értékesítés vagy szereztél már tapasztalatot értékesítésben
•    Használod társalgási szintű angol vagy német nyelvtudásod;
•    Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal;

Munkavégzés helye:  Kecskemét vagy Tiszakécske

Legutóbbi kereséseim

  • BARANYA, Mohács, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist