Hozzáadott 1 year ago

HR asszisztens (részmunkaidő)

Munkavégzés helyePEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-25

KategóriaManufacturing and Production

Családias, biztos háttérrel rendelkező nyomdaipari partnerünk keresi új, fejlődni vágyó kollégáját az alábbi munkakörbe:
 HR Assisztens (részmunkaidő)
Amik a feladataid lesznek:

  • Különböző lokális és regionális HR területek támogatása
  • Fizikai munkavállalók toborzási folyamatának szervezési és adminisztratív támogatása
  • Új fizikai munkavállalók beléptetése (beléptetés előkészítése, munkaszerződés elkészítése, személyi anyag összeállítása, munkaköri leírás elkészítésének nyomon követése, foglalkozás egészségügyi vizsgálat szervezése, nyilvántartások aktualizálása
  • Fizikai munkavállalók és kiszervezett munkatársak munkaviszony változásával kapcsolatos teendők elvégzése (munkaszerződés módosítások elkészítése, munkakör változás esetén új munkaköri leírás készíttetése
  • Riportok, statisztikák készítése a HR vezetők részére
  • Prezentációk és döntéselőkészítési anyagok összeállítása
  • Új/meglévő HR folyamatok és szabályzatok, fejlesztésében való aktív közreműködés
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal és vezetőkkel

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum középfokú végzettség (releváns tanulmány előny, de nem feltétel)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat nem feltétel, agilis pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • MS Office magabiztos felhasználói szintű ismerete
  • Dinamikus, proaktív személyiség
  • Jó kommunikációs és szervezői készség

Amit kínálunk:

  • Bruttó 337.000 Ft havi alapbér
  • Bruttó 460.000 Ft éves cafeteria
  • Személyre szabott betanítás és hosszú távú fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Kimagasló utazási támogatás
  • 30 órás, részmunkaidős munkaviszony, rugalmas munkaidő
  • Heti 2-3 nap HomeOffice lehetőség

Lokáció:
  • Budaörs

Kezdés rugalmasan, megbeszélés szerinti időpontban.

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager