Hozzáadott 1 year ago

Hideg-meleg burkoló

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-07-25

KategóriaBuilding and Construction

… néha szükséges arra a dologra is gondolni, ami „felett” nap, mint nap elmegy az ember. S ez nem más, mint a padló, amin áll és jár.”

FELADATOK:
  • A brigád vezető utasításainak követése
  • Építési terület berendezése, gépek és szükséges anyagok elhelyezése
  • Meglévő felület bontása
  • Előkészítése (csiszolás és porszívózás)
  • Alapozás szükség szerint
  • Esetleges köztes réteg felhordása
  • Fedő réteg elkészítése
  • Használandó anyag hordása, keverése, felhordása a felületre
  • Nap végén a használt szerszámok eltakarítása és elpakolása, munkaterület rendezett állapotban való átadása

ELVÁRÁSOK:
  • Meleg vagy hideg burkolásban szerzett tapasztalat
  • Gyors tanulási képesség
  • Jogosítvány megléte előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes bérezés
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • Vidéki projekt esetén utazás, szállás és napi kétszeri étkezés biztosítása
  • Személyre szabott betanulási program

MUNKAVÉGZÉS:
  • Budapest és környéke

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • TOLNA, Dunaföldvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff