Hozzáadott 1 year ago

Ügyfélszolgálati és vevői kapcsolattartó

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-24

KategóriaCall Centre and Customer Service

FELADATOK:
  • Új ügyfélkapcsolatok létrehozása és meglévők ápolása
  • Kommunikáció az ügyfelekkel
  • Beérkező rendelések feldolgozása
  • Adatfeldolgozás
  • Az értékesítési csapatok támogatása
  • Együttműködés a belső részlegekkel, az ügyfelek igényeinek kielégítése érdekében
  • Ügyfélnyilvántartás pontos és precíz nyilvántartása
  • Új termékek bevezetésében való részvétel
  • Vevői igények és piaci trendek elemzése

ELVÁRÁSOK:
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készségek szóban és írásban egyaránt
  • SAP ismeret
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás
  • SalesForce-ban szerzett tapasztalat előny
  • Csapatszellem, önálló munkavégzés, multitasking

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Kellemes irodai légkör
  • Támogató, jó hangulatú csapat

MUNKAIDŐ:
  • Általános munkarend
  • Home Office lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest, 11. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Nagyigmánd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • VAS, Szombathely, Hungary PP Adecco
  • Specialist