Hozzáadott 1 year ago

Termelési adminisztrátor

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-08-18

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk az SMT technológia és az elektronikai ipar egyik meghatározó vállalatcsoportjának tagja. Győri telephelyükön saját állományukba keresnek kollégát termelési adminisztrátor pozícióba.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amit kínálunk:

  • Modern, kényelmes munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Bérlettámogatás, munkábajárás támogatás
  • Egy műszakos 8 órás munkarend, hétfőtől péntekig
  • Folyamatos tanulási és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem + Cafeteria (Edenred, Szépkártya)

Elvárások:
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (word, excel)
  • Angol nyelv középszintű ismerete, szóban és írásban
  • Önállóság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Vevőközpontú hozzáállás

Előny:
  • SAP felhasználói szintű ismerete
  • Műszaki beállítottság
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret

Feladatok:
  • Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Megrendelések feldolgozása
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • Beszállítói kapcsolattartás
  • Beszállítások során felmerült problémák és reklamációk kezelése
  • Adatbáziskezelés
  • A zökkenőmentes munkavégzés érdekében a tervező és gyártó csapat adminisztrációs feladatainak támogatása.
  • Kapcsolattartás a pénzügyi, logisztikai, termelési, beszerzési, számlázási csoportokkal egyeztetés céljából.

A pályázathoz önéletrajz csatolása szükséges.
Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist