Hozzáadott 2 years ago

Szenior Bérszámfejtő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-02-15

KategóriaFinance and Accounting

Nemzetközi hátterű, évtizedek óta sikeresen működő könyvvizsgáló és tanácsadó partnerünk megbízásából keresünk szakembert Szenior Bérszámfejtő pozícióba.
Feladataid lesznek:
  • Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézés
  • Bevallások, riportok, statisztikák készítése
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • Igény esetén a folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése

Elvárások:
  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (TB-, és bérügyintézői)
  • 3+ év teljes körű bérszámfejtésben szerzett tapasztalat
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Ügyfél-orientált szemlélet
  • Középfokú angolnyelv-tudás

Mit kínálunk?
  • Versenyképes alapbér mellett egyéb béren kívüli juttatások
  • Szakmai változatosság, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Családias, de mégis multinacionális környezet
  • Home Office lehetőség

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Törökszentmiklós, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco