Hozzáadott 1 year ago

Alkalmazás üzemeltető

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-02

KategóriaIT and Telecommunications

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
ALKALMAZÁS ÜZEMELTETŐ
pozícióba keres szakembert budapesti lokációval
Főbb feladatok:
  • a felhasználók távoli támogatása üzleti és IT kérdésekben
  • igény/hiba és a prioritás besorolásokról való döntés
  • az alkalmazáshoz kapcsolódó L2 besorolású hibák esetén azonnali megoldás nyújtása
  • a továbbadott jegyek esetében az SLA-n belüli megoldás biztosítása
  • az alkalmazás üzemeltethetőségének műszaki megoldásainak a biztosítása a tervezés és fejlesztés során
  • az alkalmazásüzemeltetési és Service Desk kézikönyv frissen tartása
  • a változások tesztelésében való részvétel
  • a rendszerek zárási folyamatainak menedzselése
  • riportok, lekérdezések írása és futtatása Oracle és SQL környezetben

Amit várunk:
  • Oracle/MS-SQL ismeret
  • SQL nyelv ismerete
  • 3 év Alkalmazás üzemeltetői tapasztalat
  • 3 év Linux és Windows szerver üzemeltetői tapasztalat
  • Tomcat / Jboss ismeret
  • Confluence / JIRA felhasználó szintű ismeret

Amit kínálunk:
  • telefon
  • laptop
  • próbaidő lejárata után önkéntes nyugdíjbiztosítás
  • próbaidő lejárata után életbiztosítás

További információk, jelentkezés: Rácz György Senior Recruitment

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco