Hozzáadott 1 year ago

Beszerző

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Vásárosnamény, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-03

KategóriaManufacturing and Production

Beszerző

Partnerünk részére keresünk Beszerző munkatársat
Feladatok:
Adott üzleti egység beszerzési oldalról történő támogatása
Direkt beszerzési folyamatok koordinációja
Beszállítókkal való kapcsolattartás
Beszállítók kiválasztása, értékelése
Beszerzési projektmenedzsment
Elvárások:
Felsőfokú végzettség (előny: műszaki, gazdasági)
Termelőiparban szerzett, 3-5 éves beszerzéshez köthető munkatapasztalat
Aktív jó angol nyelvtudás (a német nyelvtudás előnyt jelent)
Önálló, felelősségteljes és célorientált gondolkodás
Projektmenedzsment szaktudás és jó műszaki ismeretek, SAP ismeret
Juttatások:
  • Versenyképes alapbér
  • Utazási támogatás
  • Biztos, nemzetközi háttér
  • Környezettudatos termelést szem előtt tartó vállalat, ahol fontos, hogy szerepet játszanak az élet környezetbarátabbá és természetesebbé tételében

Jelentkezéshez kérjük küldje el önéletrajzát.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist