Hozzáadott 2 years ago

Építményszerkezet-szerelő

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2021-12-06

KategóriaBuilding and Construction

Acélszerkezetek gyártásával és kivitelezésével foglalkozó partnerünkhöz keresünk kollégákat az alábbi munkakörbe:
ÉPÍTMÉNYSZERKEZET-SZERELŐ

Miért érdemes jelentkezned?
-    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted magad
-    Mert változatos, monotóniamentes munkát végezhetsz
-    Mert egy műszakban dolgozhatsz, szabad hétvégékkel
-    Mert kamatoztathatod barkácsolásban, szerelésben szerzett tapasztalataid
-    Mert támogatják munkába járásod és távolról is jelentkezhetsz: a Kecskemét 100 km-es körzetén túliaknak ingyenes szállás és napidíj biztosított

Milyen feladataid lesznek?
-    Elektromos kézifúróval, hegesztővel, főként akkumulátoros eszközökkel való munkavégzés
-    Acélszerkezetek beszerelése
-    Előre gyártott tetőszerkezetek, illetve acélelemek helyükre való rögzítése
-    Nagyobb méretű vas, acél, illetve alumínium és épületszerkezetek, illetve áthidaló szerkezetek készítése, javítása
-    A munkálatok során keletkezett hibák javítása

Jelentkezz, ha:
-    Alapfokú végzettséggel rendelkezel
-    Szereztél tapasztalatot fémiparban, építőiparban
-    Magabiztosan használod az akkumulátoros szerszámokat
-    Szívesen barkácsolsz, végzel építőmunkálatokat

Munkavégzés helye: Kecskemét

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Manager
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Maklár, Hungary PP Adecco
  • Specialist