Hozzáadott 1 year ago

Elektromos karbantartó mérnök

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-26

KategóriaEngineering and Technical

Az Adecco, a világ vezető HR szolgáltatója stabil hátterű, félvezetők és egyéb elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó partnercége számára keres munkatársat.
AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Innovatív, komfortos munkakörnyezet
  • Családias légkör, befogadó közösség

FŐBB FELADATOK:
  • Gyártósori tesztberendezések felügyelete, kvalifikálása
  • A teszt/mérőberendezések kihasználtságával, javításával, karbantartásával kapcsolatos adatok elemzése
  • Mérések koordinálása: módszerek, programok előkészítése, R&R analízis készítése
  • Optikai rendszerek felügyelete, analízise

ELVÁRÁSOK:
  • Villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Gyártás-termelési környezetben szerzett tapasztalat (autóipari terület előny)
  • Elektronikai/elektrotechnikai programozási ismeret (C+ vagy más vizuális nyelv ismerete előny)
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete
  • Méréstechnikai, gyökér-ok elemzési ismeret

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, IV. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Cegléd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff