Hozzáadott 1 week ago

Pénzügyi munkatárs

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest II., Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-01-19

KategóriaFinance and Accounting

Vegyipari termékek gyártására szakosodott nemzetközi partnerünk szeretne csapatában üdvözölni, mint
Feladatok:
  • Vevői számlák küldése, azok helyes könyvelésének és adóügyi kezelésének ellenőrzése
  • Ügyfélfiókok kezelése, vállalatközi egyeztetések lebonyolítása
  • Zökkenőmentes és hatékony kommunikáció az ügyfelekkel, a csapattagokkal és a központtal, megfelelő támogatással és a szükséges dokumentumok biztosításával
  • Vevői panaszok és károk miatti számlák elkészítése és elszámolása
  • A vállalatközi/harmadik felekre vonatkozó költségek számlázása
  • Fizetési emlékeztetők küldése
  • Az ügyfél adatok naprakészen tartása
  • Részvétel a pénzügyi zárásban
  • Főkönyvelő támogatása számviteli vagy könyvvizsgálati feladatokban

Elvárások:
  • Közgazdasági alapdiploma vagy közgazdasági szakirányú középiskolai végzettség
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat, de az erős motivációval rendelkező friss diplomásokat is szívesen látjuk
  • Pontos, gyakorlati és proaktív hozzáállás, jól strukturált és aprólékos munkastílussal kombinálva
  • A Microsoft Office, különösen az Outlook és az Excel, ismerete
  • SAP rendszer ismeret és olasz nyelvtudás

Amit ajánlanak:
  • Egyedülálló lehetőség egy nagyvállalat csapattagjává válni
  • Hosszútávú szerződés
  • Versenyképes juttatás
  • Éves bónusz
  • Cafeteria
  • Nyugdíjpénztár hozzájárulás
  • Home Office lehetőség, hibrid munkavégzés
  • Modern irodai légkör

Helyszín: Budapest, II. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest XII., Hungary PP Adecco
  • Manager
  • NÓGRÁD, Balassagyarmat, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco
  • Staff