Hozzáadott 7 months ago

Csoportvezető

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Szügy, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-01-06

KategóriaManufacturing and Production

Légy részese egy olyan cégnek, akik a világ vezető autóipari beszállítói, jelenleg további fejlődésen és stratégiai fejlesztésen dolgoznak, így keresik a következő szakemberüket a közös cél megvalósításához.
Dolgozz a cég saját alkalmazásában!

CSOPORTVEZETŐ
Miért fogod igazán jól érezni magad Náluk?
  • Jó hangulatban és modern környezetben dolgozhatsz
  • Munkádra hosszú távon számíthatsz
  • Versenyképes jövedelmet kapsz munkád elismeréseként
  • Lojálisan és maximális rugalmassággal hozzád

Amit kínálunk egy lehetőséget:
  • 2 műszakos, 8 órás munkarend
  • Versenyképes fizetés, fix havibéres. De kíváncsiak vagyunk a Te bérigényedre is
  • Büfé
  • Negyedéves/ Féléves juttatás
  • Útiköltség és gumiabroncs támogatás
  • Biztonságos, fertőtlenített munkakörnyezet
  • Előrelépés, fejlődési lehetőségek
  • Bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátni:

  • Klasszikus csoportvezetési feladatok
  • A területen dolgozó kollégák munkájának segítése, koordinálása
  • Hatékony létszámgazdálkodás
  • A célszámok megfelelő mennyiségben és minőségi teljesítésének támogatása
  • Társosztályokkal való aktív közreműködés

Várjuk kijelentkezési helyszín:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Gyakorlatias vagy, tapasztalt gépkezelésben, probléma megoldásban
  • Proaktív gondolkodás, attitűd jellemez
  • MS Office felhasználói szintű ismerete nem jelent gondot
  • Magabiztos, határozott személyiséged van
  • Számodra a megoldandó probléma nem gondot, hanem kihívást jelent
  • 1-3 év tényleges szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Precízen, pontosan és megbízhatóan dolgozol
  • Hosszútávra keresel munkát, mert mi hosszútávra keresünk Téged!

Munkavégzés helye:
  • Szügy

Küldj egy Önéletrajzot, és dolgozz jó helyen, kollégákkal!
További információkért hívhatod Gabit a 06303456191 telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HEVES, Eger, Hungary Staffing Adecco
  • Staff