Hozzáadott 6 months ago

Megelőző karbantartó! Budapest X. kerület, 1 műszakos munkarend!

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2023-09-27

KategóriaManufacturing and Production

BUDAPEST, X. KERÜLET
MEGELŐZŐ KARBANTARTÓ ÁLLÁS!
◾ alapbér+ teljesítménybónusz
◾ Cafetéria
◾ közvetlen BKV buszjárat
◾ fizetős munkatársi ajánlási rendszer
◾ folyamatos fejlődési lehetőség
◾ biztos háttér, határozatlan idejű munkaszerződés
◾ túlórázási lehetőség
Amit kérünk:
◾ Középfokú szakvégzettség (elektronikai/ mechanikai/ mechatronikai)
◾ Rendelkezel 4-5 év karbantartói munkakörben szerzett tapasztalattal
◾ Önálló és precíz vagy
◾ 1 műszakos munkarend vállalása

Feladataid lesznek:
◾ Megelőző karbantartás elvégzése
◾ Üzemeltetési dokumentációk naprakész elvégzése
◾ Megelőző karbantartás elvégzése után, berendezések üzemképes átadása, környékének rendbetétele
◾ Javaslattétel a megelőző karbantartási tevékenységek módosítására
◾ Megelőző karbantartáskor az elmaradt javítások és újonnan feltárt hiányosságok jelentése
◾ Közreműködés a gépek, berendezések üzembeállításánál
Munkavégzés helye:
◾ Budapest X.kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff