Hozzáadott 1 year ago

Karbantartó Villanyszerelő - Győr

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-26

KategóriaManufacturing and Production

Karbantartó Villanyszerelő Álláslehetőség Győrben
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő alapbér(!) + pótlékok
  • Cafetéria
  • Hosszú távú, stabil(!) munkahely, mely dinamikusan fejlődik
  • Újépítésű csarnok
  • Modern technológiák
  • Emberközpontú karbantartói- és HR csapat
  • Megbízható, német vállalat

Főbb feladatok, munkák:
  • Termelő berendezések elektromos hibáinak elhárítása és karbantartási terv szerinti javítása
  • Aktív részvétel az új berendezések telepítésében, működtetésében
  • Dokumentáció
  • Pótalkatrészek kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú, erősáramú villanyszerelő végzettség
  • Karbantartói tapasztalat
  • 2, valamint 3 műszakos munkarend vállalása
  • Hosszú távú elkötelezettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Elektromos karbantartásban szerzett tapasztalat

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Gergőt a +36 30 942 36 72-es telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco