Hozzáadott 1 year ago

Szerviztechnikus / Karbantartó (hűtéstechnikai berendezések és elektronikai eszközök)

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-26

KategóriaEngineering and Technical

Partnerünk maximális védelmet és optimális körülményeket teremt adatközponti, telekommunikációs, egészségügyi és ipari létesítmények kritikus infrastruktúrái számára: Hűtéstechnikai szolgáltatásokkal, UPS berendezésekkel és egyéb eszközökkel. Ha szívesen dolgoznál Vertiv és Liebert termékekkel, itt a helyed, jelentkezz!
Szerviztechnikus / Karbantartó
(hűtéstechnikai berendezések és elektronikai eszközök)
Amik a feladataid lesznek:

  • Precíziós hűtéstechnikai berendezések és egyéb elektronikai eszközök üzembe helyezése, karbantartása és javítása
  • Vezérlő rendszerek karbantartása, webes ellenőrző alkalmazások telepítése
  • A megfelelő műszaki adatok biztosítása az üzletkötő számára a projekt elkészítéséhez
  • A projektekhez szükséges dokumentumok és jelentések előkészítése
  • Hibabejelentések fogadása
  • Jótállások kezelése

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • Hűtőberendezések (DX, CW) széleskörű ismerete
  • F-gáz vizsga hűtőberendezéseken történő munkavégzéshez
  • Legalább 1 év, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban (angol nyelvű képzések)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Rugalmas munkaidő
  • Céges autó, laptop és telefon saját használatra is
  • Tréningek Olaszországban

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff