Hozzáadott 2 years ago

SZERVÍZTECHNIKUS

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-01-06

KategóriaBuilding and Construction

Csatlakozz a céghez, amely a beléptetési és biztonsági megoldások piacán világszinten az első három vállalat egyike! Közel 16 000 alkalmazottal, több mint 130 országban van jelen. Baráti légkörű, kitűnő csapatban várnak leendő kollégáid és vezetőid. Kellemes munkakörnyezetet, fejlődési lehetőséget és érdekes, változatos munkakört kínálnak.
  • Téged keresünk, ha:

Villamosság területén képzettséggel rendelkezel (diploma előny, de nem feltétel)
Gyengeáramú tapasztalatod van
Előny, ha mechanikai jellegű feladatok (fúrás-faragás) elől sem menekülsz el
Szeretsz rövidebb utakra indulni vidékre egy kényelmes céges autóban
Kis angol nyelvtudással, alapvető számítógépes ismeretekkel bírsz

  • Munkavégzés helye: Budapest, 4. kerületi bázis

A csapat tagjaként elengedhetetlen szereplőjévé válhatsz a Szerviz üzletág mindennapjainak.
  • Feladataid lesznek:

Fizikai beléptető rendszerek, automata ajtók beszerelése, hibaelhárítása, karbantartása

  • Miért jelentkezz?

Hosszútávú munkalehetőség, biztos vállalati háttér
Versenyképes jövedelem
Kényelmes, nappali munkarend és túlóra lehetőségek
Kiemelkedő cafeteria csomag
Kitűnő tanulási, továbbképzési lehetőségek
Céges autó (magánhasználatra is), céges mobiltelefon

  • 16.000-en már őket választották!
  • Jelentkezni fényképes önéletrajzod csatolásával tudsz.

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco
  • Staff