Hozzáadott 1 year ago

Gépbeállító

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Balassagyarmat, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-12

KategóriaManufacturing and Production

Gépbeállító

Te is fontosnak tartod ezeket az értékeket?
Ösztönzés. Bizalom. Egyszerűség.
Szeretnél olyan stabil cégnél dolgozni, ami több mint 130 éve van jelen Magyarországon?
Ha a válaszod igen és igen, akkor most jelentkezz az alábbi pozícióba 😊

GÉPBEÁLLÍTÓ
Miért fogod igazán jól érezni magad Nálunk?
  • Jó hangulatban és modern környezetben dolgozhatsz
  • Munkádra hosszú távon számíthatsz
  • Munkádat megbecsülik és díjazzák is

Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • Br. 1570 Ft / óra kezdő órabér
  • Br. 1730 -  1760 Ft / óra betanulást követően
  • Br. 50 000 Ft betanulói bónusz a vizsgáig (3 hónap)
  • Nettóban (amit hazaviszel) 250.000 Ft lesz a fizetésed
  • 30%-os műszakpótlék, 50%-os vasárnapi pótlék
  • Cafeteria és bónuszok
  • 4 nap munka, 4 nap pihenővel – ami 12-15 szabadnapot jelent havonta, 12 óra/műszak (4 nappalos műszak – 4 pihenő – 4 éjszakás műszak)
  • Cafeteria évi -  Br. 250.000 Ft az első hónaptól
  • Biztonságos, fertőtlenített munkakörnyezet
  • Előrelépés, fejlődési lehetőségek
  • Természetesen bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • A gépek beállítása és kezelése (beállítás, kezelés, tisztítás, stb)
  • A hatékony gyártás figyelemmel követése és optimalizálása
  • Gyártásközi minőségellenőrzési feladatok elvégzése
  • A gépbeállítás ellenőrzése (pl. sebesség)
  • A műszak során előforduló problémák kezelése, javítása
  • Gyártott termék ellenőrzése átadás előtt
  • Gyártáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Minimum alapfokú végzettséggel rendelkezel
  • Betöltött 18. életév
  • Tudod vállalni a folyamatos munkarendet, 4 nap munka, 4 nap pihenővel – ami 12-15 szabadnapot jelent havonta, 12 óra/műszak (4 nappalos műszak – 4 pihenő – 4 éjszakás műszak)
  • Minimális adminisztratív tapasztalattal is rendelkezel
  • Tudsz középnehéz fizikai munkát vállalni
  • Számodra a megoldandó probléma nem gondot, hanem kihívást jelent
  • Precízen, pontosan és megbízhatóan dolgozol
  • Hosszútávra keresel munkát, mert mi hosszútávra keresünk Téged!

Munkába járás INGYENES céges buszokkal:
Szécsény – Hugyag – Őrhalom – Csitár – Patvarc – Balassagyarmat – Hont – Drégelypalánk – Ipolyvece – Dejtár – Ipolyszög – Herencsény – Cserhátsurány – Cserháthaláp – Magyarnándor – Mohora – Szügy
Ha olyan helyről jönnél ahonnan nincs buszunk, érdeklődj nálunk!
Munkavégzés helye:
  • Balassagyarmat

Mindent összegezve, várnak a csapatba😊 Küldj egy Önéletrajzot, és dolgozz jó helyen, barátságos kollégákkal!
További információkért hívhatod Gabriellát is a 06303456191 telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Helvécia, Hungary PP Adecco
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco