Hozzáadott 2 years ago

Élhajlító gépkezelő Kecskeméten 2 műszakban

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-02-02

KategóriaManufacturing and Production

Konyhatechnológiával és acélszerkezetek gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
Élhajlító gépkezelő
Miért érdemes jelentkezned:
-    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted magad
-    Mert teljesítménybónuszra számíthatsz
-    Mert 2 műszakos munkarendben dolgozhatsz délutáni műszakpótlékkal
-    Mert támogatják munkába járásod (15 ft/km, 86%-os bérlettámogatás)
-    Mert egy nagymúltú, stabil hazai cég dolgozója lehetsz hosszú távon
Milyen feladataid lesznek:
-    Jellemzően acélból készült lemezek és félkész termékek élhajlítása
-    Az élhajlító gépen programok készítése, amennyiben azt a termék gyártása indokolja
-    Minőségellenőrzés műszaki leírás alapján
-    Munkafolyamatok, elkészített termékek darabszámának adminisztrálása
Jelentkezz, ha:
-    Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év szakmai tapasztalatod van
-    CNC gépkezelői tanfolyam megléte előnyt jelent
-    Jó állóképességgel rendelkezel
-    Vállalod a 2 műszakos munkarendet
-    Önállóan képes vagy precíz munkát végezni
Munkavégzés helye: Kecskemét

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff