Hozzáadott 2 years ago

Javítóműszerész

Munkavégzés helyePEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-02-02

KategóriaManufacturing and Production

Legyél egy jó csapat tagja, és élvezd a szabad hétvégéket!

Az Adecco elektronikai termékeket gyártó partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

• Mert versenyképes alapbérrel és cafeteriával, motiváló bónuszokkal honorálnak;
• Mert modern munkakörnyezetben dolgozhatsz;
• Mert egy stabil multinacionális vállalatnál hosszú távon számítanak Rád;
• Mert támogatják munkába járásod.

Te vagy az IGAZI, ha

• minimum középfokú releváns végzettséggel (technikusi, elektrotechnikusi, műszerész) és/vagy hasonló területen tapasztalattal rendelkezel;
• pontosan, precízen és megbízhatóan végzed a munkád;
• tudod vállalni a több műszakos munkarendet.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• analizálni és megjavítani a termelés során keletkező hibás egységeket;
• a hibákkal kapcsolatos visszajelzéseket adni a termelési dolgozók számára;
• javaslatokat tenni az ismétlődő hibák megszüntetésével kapcsolatban;
• maradéktalanul végrehajtani a felettes által kiadott feladatokat.

Munkavégzés helye:  Nagykőrös

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Szigetszentmiklós, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • TOLNA, Dunaföldvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff