Hozzáadott 2 years ago

Technológus

Munkavégzés helyePEST, Érd, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-02-07

KategóriaManufacturing and Production

Technológus

Adecco a világ egyik vezető HR szolgáltatója
TECHNOLÓGUS
szakembert keres gyártó partneréhez érdi lokációval
Főbb feladatok:
  • A társaság üzemegységei által megrendelt munkák technologizálása, indítása, műveletenként gépre sorolása, nyomon követése, elkészült műveletek könyvelése
  • Termelésirányító szoftver segítségével az üzemi anyagáramlás, gépkapacitások és ciklusidők folyamatos optimalizálása
  • az erőforrásoknál kialakuló torlódások kezelése
  • Részvétel a gyártási folyamtok korszerűsítésében
  • Szerszámüzem vezetővel közösen a gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Termelésirányító szoftver segítségével riportok készítése a munkák folyamatos nyomon követése
  • Részvétel a tanúsító auditok előkészítésében és lebonyolításában

Amit várunk:
  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzdokumentáció értelmezésének ismerete
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:
  • Stabil céges háttér, hosszútávú munkalehetőség
  • Változatos munkavégzés, pörgős mindennapok
  • Egy vidám, elkötelezett csapat tagja lehetsz
  • Teljes munkaidő, határozatlan időtartamú munkaviszony

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff