Hozzáadott 1 year ago

Értékesítési asszisztens

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-08-16

KategóriaSales and Retail

Csatlakozz a vállalathoz, amely a beléptetési és biztonsági megoldások piacán világszinten az első három vállalat egyike! Közel 16000 alkalmazottal, több mint 130 országban vannak jelen. Aki velük kezd dolgozni, azonnal érzi ezt: kíváncsiak az emberekre és mindig a legjobbat várják tőlük. Az új munkatársakhoz őszintén közelednek és bizalommal üdvözölik őket – ez kultúrájuk része, amely évek óta sikeressé teszi őket. Baráti légkörű, kitűnő csapatban várnak leendő kollégáid és vezetőid. Kellemes munkakörnyezetet, fejlődési lehetőséget és érdekes, változatos munkakört kínálnak.
Az alábbi pozícióra várjuk a jelentkezésed:
Feladatok:

  • Értékesítőkkel való szoros együttműködés, támogatása
  • Kapcsolattartás a hazai és külföldi beszállítókkal
  • Ajánlati kalkulációk elkészítése
  • Beérkező nagykereskedelmi és barkács áruházi vevőrendelések felrögzítése, előkészítése
  • Havi és féléves ütemezési riportok, elemzések, statisztikák készítése
  • Forgalmi tervező, elemző táblázatok készítése

Elvárások:
  • Angol nyelvtudás, elsősorban írásban
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Előny:
  • Excel pivot táblák, függvények, grafikonok használata
  • Tapasztalat vállalatirányítási rendszerrel

Amit kínálunk:
  • Kiváló fejlődési lehetőség
  • Piacvezető, stabil háttér
  • Versenyképes jövedelem, kedvező juttatási csomag

Munkavégzés helye: IV. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Manager