Hozzáadott 1 year ago

HR manager

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-06-01

KategóriaSales and Retail

HR manager

Gyere, és dolgozz kedvenc üzlethálózatod csapatában!
HR Manager
munkatársat keresünk partnerünk számára.
Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület
Feladatok:
  • A kereskedelmi egységek és a magyarországi központ támogatása HR területen
  • HR stratégiák kidolgozása és azok megvalósítása (határidők, képzések, fejlesztések, „employer branding”, motiváció, csapatkohézió megerősítése, stb.)
  • Toborzási csatornák felkutatása, optimális csatornák használata
  • Toborzási és egyéb ügyvezető és nemzetközi HR vezetők által kért statsztikák készítése, vezetése
  • Kapcsolattartás és megfelelő kommunikáció a cég partnerivel, a jelentkezőkkel és a kereskedelmi egységekkel, alkalmazottakkal
  • A helyi munkaerőpiac proaktív nyomon követése annak érdekében, hogy rendszeres visszajelzést, ajánlást és cselekvési terveket biztosítson az ügyvezetőnek és a nemzetközi HR központnak
  • Szoros együttműködés a nemzetközi cégcsoport HR osztályának vezetőivel, rendszeres jelentések, elemzések továbbítása
  • Helyi HR csapat irányítása és támogatása
  • A menedzserek (üzletvezetők) támogatása a fő HR folyamatokhoz szükséges eszközökkel, ismeretekkel és bevált gyakorlatokkal: munkaerő felvétel, betanító program, stb.
  • A kereskedelmi egységekben a HR eszközök létrehozása és megvalósítása
  • Napi szintű együttműködés és támogatás az értékesítési részleg és az értékesítési vezetők számára a HR területről
  • Aktív részvétel a központban újonnan csatlakozó dolgozók betanulási folyamatában
  • A vállalati alkalmazottak képzéseinek megszervezése és szükség esetén levezetése
  • A bevezetett változási folyamatok támogatása és megfelelő kommunikációja
  • Szükség esetén a vállalat magyarországi entitásának képviselete
  • Cégcsoporthoz tartozó kereskedelmi egységek látogatása
  • Rendezvények, programok szervezése

Elvárások:
  • felsőfokú iskolai végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • munkaügyi törvények, szabályozások ismerete
  • önálló és kooperatív munkavégzés
  • proaktivitás
  • jó kapcsolatteremtő és stressz tűrő képesség
  • kiváló kommunikációs készség
  • eredményorientált munkavégzés
  • felhasználó szintű számítógép kezelői ismeretek

Amit partnerünk kínál:
  • Alapbér
  • Munkába járás támogatása
  • Féléves bónuszok, a cég globális eredménye szerint 1-3 havi bérnek megfelelő összeg
  • 25% vásárlási kedvezmény az cégcsoporthoz tartozó üzletekben

Amit az Adecco kínál:
  • Tudjuk, hogy a munkahelyváltás nem egyszerű időszak, ezért végig támogatunk a kiválasztási folyamatban
  • Segítünk az interjúkra való felkészülésben
  • Sikeres pályázat esetén pedig együtt bontjuk a pezsgőt!

Jelentkezésedhez kérjük, csatold angol nyelvű önéletrajzodat is.

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist