Hozzáadott 2 years ago

Szerelő - Műszerész álláslehetőség Tiszaújvárosban

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Tiszaújváros, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-02-22

KategóriaManufacturing and Production

Ha szeretnél az egyik legkorszerűbb gyáregység csapatának tagja lenni és alkalmasnak érzed magad egy új kihívásra, jelentkezz hozzánk szerelő – műszerész pozíciónkra!

Amit kínálunk:
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria
  • prémium
  • 13. havi fizetés
  • élet, - és balesetbiztosítás
  • munkábajárás támogatása
  • folyamatos szakmai fejlődés, továbbképzés
  • hosszútávú álláslehetőség

Elvárások:
  • SZAKIRÁNYÚ KÖZÉPFOKÚ VÉGZETTSÉG (irányítástechnikai, automatizálási) számítógépkezelői ismeret (Operációs rendszerek)
  • szamítógépkezelői ismeret
  • MEGSZAKÍTÁS NÉLKÜLI MUNKAREND VÁLLALÁSA
  • ipari technológiában szerzett gyakorlat

Előnyt jelent:
  • 1-2 év szakmi tapsztalat
  • automatizálási tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nehéz - Könnyű - Emelőgépkezelői OKJ szakképesítés
  • Tiszaújváros, és vonzáskörzetében lévő lakóhely

Feladatok:
  • műszaki berendezések karbantartásával és javításával kapcsolatos feladatok elvégzése
  • üzemzavarok gyors elhárításában való közreműködés
  • gépek és berendezések állapotának folyamatos figyelemmel kísérése
  • karbantartási és javítási munkák dokumentálása

Munkavégzés helye: TVK- Ipartelep, Tiszaújváros
Ne habozz, JELENTKEZZ még ma!

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco
  • Staff