Hozzáadott 2 years ago

Építésvezető

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-02-09

KategóriaBuilding and Construction

Győrújbaráti telephellyel rendelkező, mélyépítésekkel és közúti teherfuvarozással foglalkozó partnercégünk részére keresünk építésvezetőt elsősorban autópálya és egyéb útépítési projektek vezetésére.
Amit kínálunk:
  • Anyagi és szakmai megbecsülés
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Fejlődő, stabil vállalati háttér
  • Vállalati gépjármű, telefon, laptop
  • Szükség esetén szállás

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (mérnöki vagy technikusi)
  • Csapatvezetési tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Projektszemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés
  • Számítástechnikai ismeretek

Feladatok:
  • Építőipari munkafolyamatok hatékony szervezése, szakmai felügyelete
  • Dokumentiációk pontos vezetése
  • Napi teljesítmények nyilvántartása
  • Géppark költséghatékony üzemeltetése
  • Kapcsolattartás munkatársakkal, alvállalkozókkal, megbízókkal

Amennyiben érdekel állásajánlatunk kattints a „jelentkezz” linkre és add meg elérhetőségeidet. További információkért hívd Danit a +36 30 369 8073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • PEST, Üllő, Hungary PP Adecco
  • Manager