Hozzáadott 1 year ago

Szerelő operátor-Nettó 225.000 Ft

Munkavégzés helyePEST, Vác, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-21

KategóriaManufacturing and Production

Egyszerű munkát keresel amivel hosszú távon is tudsz számolni?
Ne keress tovább!
Autóiparba gyártó partnerünk könnyű fizikai pozícióba keres munkatársakat az alábbi munkakörbe:
Szerelő Operátor – Nettó 225.000 Ft

Amik a feladataid lesznek:

  • Gumi és műanyagcsövek összeillesztése kézzel, félautomata vagy automata gép segítségével
  • Termék minőségének ellenőrzése
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Meghibásodások jelentése az illetékes műszakvezetőnek

Amit kérünk a pozíció betöltéséhez:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Igényesség a saját munkádra
  • 3 műszak vállalása (05:40-13:45; 14:40-21:45; 21:40-05:45)
  • Megbízható munkavégzés, hosszútávú elköteleződés
  • Előny, de nem feltétel: gyári tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nettó 225.000 Ft (alapbér+pótlékok+bónusz)
  • Nettó 22.800 Ft cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Béremelés félévente
  • 100% tömegközlekedési bérlettámogatás és 15 Ft/km autó esetében
  • Ingyenes céges buszjárat a környék településeiről
  • Szuper csapat, kedves kollégák

Céges buszok listája: Szente, Kisecset, Romhány, Szátok, Érsekvadkert, Tereske, Rétság, Szendehely, Katalinpuszta, Nagyoroszi, Borsosberény, Bánk, Tolmács, Diósjenő, Nógrád
Munkavégzés helye:
  • Vác

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, 1025 Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco