Hozzáadott 2 years ago

Folyamatmérnök

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Kazincbarcika, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-01

KategóriaManufacturing and Production

Partnerünk számára keresünk "Folyamatmérnök" kollégát Kazincbarcikára.
Amit kínálunk:
  • Cafeteria rendszer /választható béren kívüli juttatások/
  • 13. havi fizetés
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Vásárlási kedvezmények
  • Munkába járás támogatása (busz 86%, autó: 15ft/km)
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos karrierlehetőség
  • Távolabbról érkezőknek lakhatási támogatás biztosítása

Elvárások:
  • Vegyészmérnök MSc végzettség 
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Pontos, precíz, szabálykövető munkavégzés 
  • A feladatokhoz való proaktív és kreatív hozzáállás 
  • Együttműködés, csapatban gondolkodás 
  • Önálló munkavégzés, véleményformálás

Előny:
  • Phd végzettség 
  • Minimum 1 éves tapasztalat

Feladatok:
  • Új beruházások, fejlesztések szakmai támogatása 
  • Folyamat szimulációk és vegyipari tervezési feladatok ellátása (Aspen, ChemCAD, Ansys, stb.) 
  • A cég termelő- és szolgáltató egységeinek támogatása a zavartalan és hatékony működéshez 
  • Új termelő egységek beillesztése a vállalat meglévő struktúrájába 
  • Hatékonysági- és minőségi mutatók optimalizálása, javítása 
  • Riportok készítése

Munkavégzés helye:
  • Kazincbarcika

Jelentkezéshez, kérlek, csatold magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat is!

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist