Hozzáadott 2 years ago

Könyvelő álláslehetőség Debrecenben

Munkavégzés helyeHAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-03-01

KategóriaManufacturing and Production

Építőiparban tevékenykedő partnerünk részére keresünk
KÖNYVELŐ
kollégát hosszútávra
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés
  • 8 órás munkavégzés (H-P)
  • stabil vállalati háttér, támogató csapat
  • kellemes munkakörnyezet
  • hosszú távú munkaviszony, fejlődési lehetőség

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • rendelkezel felsőfokú szakirányú pénzügyi vagy mérlegképes könyvelői végzettséggel
  • van minimum 1 év  könyvelésben szerzett szakmai tapasztalatod
  • találkoztál már integrált vállalatirányítási rendszerben történő könyveléssel
  • nem okoz gondot az angol nyelvű kommunikáció (elsősorban írásban)
  • analitikus gondolkodásmód és határozott, proaktív személyiség jellemez
  • tudsz csapatban és önállóen dolgozni

Feladataid lesznek:
  • Beszámolók és adóbevallások összeállításában való aktív részvétel
  • Havi, éves zárásokban való aktív közreműködés
  • Szállítószámlák, vámhatározatok, költségek és ráfordítások rögzítése és könyvelése a vállalatirányítási rendszerben
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Együttműködés a főkönyvelővel

Munkavégzés helye: Debrecen
Jelentkezz még ma (fényképes szakmai önéletrajz feltöltésével)!

Legutóbbi kereséseim

  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist