Hozzáadott 1 year ago

Communication Manager

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest XII., Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2022-06-21

KategóriaMarketing and Media

Izgalmas, modern, 21. századi munkahelyet keresel?
Csatlakozz egy dinamikusan fejlődő nemzetközi médiaügynökség hazai csapatához mint

Amik a feladataid lesznek nálunk:

  • Médiatervezés teljeskörű koordinálása (prémium szépségipari ügyfél/márka)
  • Médiatervezők mentorálása
  • Éves kommunikációs stratégia összeállításában való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a nemzetközi koordinációval
  • Együttműködés, tudásmegosztás a cég más divízióival
  • Prezentációs anyagok összeállítása és előadása (angol nyelven is)
  • Média trendek nyomon követése

Amit kérünk:

  • Legalább 5 év releváns tervezői tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség, de előny a gazdasági/kommunikációs területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kreatív, rugalmas, nyitott személyiség
  • Magabiztos és határozott kommunikációs készség
  • Csapatjátékos, ugyan akkor jó vezető
  • Motivált az új ismeretek elsajátítására és a fejlődésre
  • Precíz, részletekre figyelmes

Amit nyújtunk a munkádért cserébe:

  • Cafeteria
  • Magánegészségügyi ellátás
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Fejlődési lehetőség
  • Folyamatos tréningek mind cégcsoport, mind nemzetközi szinten
  • Ingyenes edzőterem bérlet
  • Évi 3 nap nyaralás támogatás
  • Egyedülálló irodai élet és közösség
  • Éves csapatépítők (síelés, vitorlázás)
  • Kutya és biciklibarát irodai

Munkavégzés helye:
  • Budapest, 12. kerület

Ne habozz! Jelentkezz önéletrajzod beküldésével!

Legutóbbi kereséseim

  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Tószeg, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Helvécia, Hungary PP Adecco