Hozzáadott 1 year ago

Fejlesztőmérnök

Munkavégzés helyeHEVES, Rózsaszentmárton, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-09-21

KategóriaEngineering and Technical

Partnerünk számára amely egy stabil hátterű folyamatosan növekvő nemzetközi piaci részedéssel rendelkező cég. Üvegszálerősített poliészter feldolgozó üzemébe  keresünk
fejlesztőmérnök munkatársat

 Főbb feladatok:
Mivel járulhatsz hozzá közös céljaink eléréséhez:
► Termékrajzok, szerszámrajzok készítése
► Számítógépes modellezés
► Gyártási folyamtok optimalizálása, fejlesztése
► Részvétel az árajánlatok elkészítésében
► Műszaki támogatás nyújtása partnerek részére

Az álláshoz tartozó elvárások:
Az ideális jelölt:
► Felsőfokú mérnöki végzettséggel rendelkezik vagy utolsó éves
     hallgatói jogviszonya van
► 3D tervezőprogram  ismerete  (Solidworks előny)
► Tárgyalóképes angol nyelvtudás (+ német előny)
► Precíz, lendületes, önálló munkavégzésre képes

Amit kínálunk:
►Versenyképes jövedelem és attraktív juttatási csomag
►Szakmai kihívások, karrierlehetőség munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
►Hosszú távú munkalehetőség határozatlan idejű szerződés
Munkavégzés helye: Rózsaszentmárton

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, 1082 Budapest, Hungary PP Adecco