Hozzáadott 1 year ago

Telesales Consultant

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-21

KategóriaSales and Retail

Partnercégünk számára keresünk értékesítő munkatársakat.
Amely a Közép-Kelet európai vállalkozások megbízható,díjtalan  B2B online piactere. Biztonságos üzleti környezetet teremt, mely összekapcsolja egymással az ellenőrzött vevőket és eladókat.
Főbb feladatok, munkák:
  • Vevőkkel és eladókkal folyamatos kapcsolattartás, a termék ismertetése
  • Ügyfélregtisztráció és ügyféltámogatás a sikeres tranzakciók érekében
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése CRM rendszerben
  • Együttmüködés társosztályokkal
  • Projektekben való részvétel a célok elérése érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • 1-2 év értékesítői, ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Eredményorientált gondolkodás
  • Lelkes, tenni akaró hozzáállás
  • Sales attitűd
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fix bér (brutto 550 000 Ft) és negyedéves juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőségek (tréningek,csapatépítők)
  • Új munkaeszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Budapesti iroda, home office lehetőség
  • Rugalmas munkarend

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Call Center vagy/és Telesales területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

     Munkavégzés helye:  Budapest

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff