Hozzáadott 1 year ago

Értékesítő

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-12-16

KategóriaSales and Retail

Értékesítő

Raktáros-árufeltöltő munkatársakat keresünk győri kereskedelmi partnerünk csapatába!
Feladatok:
  • Szakértelmeddel biztosítsd a jó vásárlói élményt
  • Vásárlók proaktív kísérése, igényeinek felmérése, tájékoztatása
  • Értékesítés és termékekhez kapcsolódó szolgáltatások bemutatása
  • Árukészlet kezelése, és időnkénti részvétel a leltározásban
  • Üzlet rendben tartása

Elvárások:
  • Műszaki beállítottság
  • Kedves, emberközpontú kommunikáció és gondolkodás
  • Csapatszellem
  • Önmagára igényes, komoly megjelenés

Előny:
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit Partnerünk nyújt Neked:
  • Versenyképes alapbér + saját sikereidhez igazított bónuszrendszer(!)
  • Folyamatos képzések, melyek garantálják a sikered
  • Fejlődési lehetőség értékesítési területen
  • Megbízható, kiszámítható munkahely
  • Tiszta munkakörnyezet és szuper csapat!

Legutóbbi kereséseim

  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BARANYA, Mohács, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco
  • Staff