Hozzáadott 1 year ago

Onsite Recruiter

Munkavégzés helyePEST, Csömör, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-12-15

KategóriaHuman Resources and Recruitment

A világ egyik vezető HR szolgáltatója munkaerő közvetítés és kölcsönzés területén keresi új kollégáját az alábbi onsite pozícióba:

Amik a feladataid lesznek nálunk:
  • Álláshirdetések elkészítése, online és offline hirdetési felületek teljes körű kezelése
  • Onsite toborzási és kiválasztási folyamatok end-to-end lebonyolítása
  • Beérkező pályázatok kezelése, jelöltek felkutatása, előszűrése, interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Szoros együttműködés a társterületekkel, létszámigény felmérése
  • Aktív részvétel a kiválasztási napok megszervezésben és lebonyolításában
  • A toborzási folyamat adminisztratív támogatása, riportok készítése
  • Új és meglévő munkavállalók szakmai támogatása

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 1-2 év toborzásban szerzett szakmai tapasztalatod van
  • Proaktív, kiemelkedő kommunikációs készség jellemez
  • Dinamikus személy vagy, aki megoldás orientált és nem ijedsz meg a monoton feladatoktól sem
  • Magabiztosan használod az MS Office programokat (Word, Excel, PowerPoint)

Előnyt jelent:
  • HR szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kékgalléros toborzásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:
  • Betekintést nyerhetsz nemzetközi vállalatok folyamataiba, melyen keresztül széleskörű tapasztalatra tehetsz szert
  • Támogató környezet, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Támogatjuk a munkába járásod költségeit
  • Munkavégzésedhez biztosítunk céges telefont és laptopot
  • Munkába járás támogatása

Munkavégzés helye:
  • Csömör

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco