Hozzáadott 1 month ago

Gépbeállító

Munkavégzés helyePEST, Aszód, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-03-22

KategóriaManufacturing and Production

Gépbeállító

Feladatok:
  • Fröccsöntő gépek karbantartása és beállítása
  • Szerszámok és berendezések zavarainak és okának megtalálása, megoldásában való együttműködés
  • Szerszámok fel- és leszerelése
  • Fröccsöntő szerszámok, fröccsöntő gépek és berendezések javításának és karbantartásának kezdeményezése

Elvárások:
  • Középfokú végzettség (szakmunkás/érettségi bizonyítvány))
  • Fröccsöntőgép beállítói tapasztalat
  • Emelőgépkezelő (OKJ)
  • Műanyag- és/vagy gumiipari területen szerzett tapasztalat előny
  • 3 műszak vállalása (06.00-14.00, 14.00-22.00, 22:00-06:00)

Amit kínálunk:
  • Alapbér+ műszakpótlék + bónusz
  • Cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat és/vagy bejárás támogatás

Céges buszjárat:
  • Palotás, Héhalom, Erdőtarcsa, Kálló, Verseg, Kartal, Vanyarc, Bercel, Galgaguta, Acsa, Püspökhatvan, Galgagyörk, Galgamácsa, Iklad, Domony, Zsámbok, Tura, Galgahévíz, Hévízgyörk, Bag, Kisköre, Tiszanána, Kömlő, Atkár, Gyöngyös, Nagyréde, Hort, Hatvan, Dány, Dányszentkirály, Isaszeg, Gödöllő, Vác, Váchartyán, Váckisújfalu, Jászfényszaru

Munkavégzés helye:
  • Aszód

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Dunaharaszti, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist