Hozzáadott 1 year ago

Közúti szállítmányozási ügyintéző

Munkavégzés helyePEST, Fót, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-06-27

KategóriaTransportation and Logistics

KÖZÚTI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ
FELADATOK:
  • szállítmányozási és fuvarszervezési feladatok elvégzése
  • megrendelések felvétele, és teljeskörü leszervezése
  • ügyfelekkel, alvállalkozókkal, hatóságokkal való kapcsolattartás
  • szerződéskötés, a megrendelések teljesítésének ellenőrzése, nyomon követése

ELVÁRÁSOK:
  • közúti szállítmányozásban szerzett tapasztalat
  • ügyfél és eredményorientált szemlélet
  • szolgáltatás értékesítésében szerzett tapasztalat
  • középszintű angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • számítógépes felhasználói ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:
  • kiemelt bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • home office lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Fót

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Pilisszentiván, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Maklár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco