Hozzáadott 1 year ago

ÉLELMISZERIPARI CSOMAGOLÓ

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-16

KategóriaManufacturing and Production

Ami a Tiéd lesz, ha elnyered az állást:
  • Keress akár havi NETTÓ 241.000 Ft-ot (alapbér+műszakpótlék+cafeteria)
  • Kiemelt műszakpótlék (DU: 20% és ÉJ: 60%)
  • Havi bruttó 29.166 Ft cafeteria
  • Negyedéves bónusz és prémiumkifizetés
  • Ingyenes céges buszjáratok a környező településekről
  • 100%-os utazási támogatást távolsági és helyi bérletre egyaránt

Az alábbi feladatok várnak majd rád:
  • Édesipari termékek válogatása
  • Késztermékek minőségének ellenőrzése
  • Gépek kezelése
  • Munkaterület tisztán tartása

Te vagy a tökéletes jelölt, amennyiben:
  • Van gyártásban vagy
  • Élelmiszeripar területén szerzett tapasztalatod
  • Precízen dolgozol
  • Jó a kézügyességed és látásod
  • Nem okoz gondot a gyártósor melletti, álló munkavégzés és a
  • Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Oroszlány, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist