Hozzáadott 1 year ago

Ellátási lánc tervező

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-11-08

KategóriaEngineering and Technical

Nemzetközi autóipari partnerünk újonnan megalakuló győri gyáregységébe keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
SUPPLY CHAIN PLANNER
Amit kínálunk:
  • Stabil munkahely és ígéretes karrierlehetőség
  • Vonzó juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, fejlődési potenciál
  • Profi, nemzetközi csapat és vállalati kultúra

Feladatok:
  • Kelet-európai gyáregységek szakmai támogatása
  • Projekttervezés, szállítási koncepciók kidolgozása a központi csapattal közösen
  • Logisztikai folyamatok elemzése és optimalizálása
  • Új logisztikai folyamatok fejlesztése és pénzügyi ellenőrzése
  • Ellátási lánc menedzsment
  • Transzportszervezés, csomagolóanyag tervezés
  • Termékfejlesztési folyamat végrehajtásának támogatása, nyomon követése

Elvárások:
  • Releváns szakmai végzettség (optimálisan logisztikai vagy ellátási lánc management irányban)
  • Angol nyelvtudás (német ismeret előny)
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • JIS környezetben jártasság
  • Vállalkozói gondolatmód, proaktivitás
  • Előny: Siemens rendszerek, eszközök ismerete

Várom magyar és angol vagy német önéletrajzát, amennyiben felkeltette érdeklődését a munkalehetőségünk. Kérdés esetén keressen a +36303698073-as telefonszámon.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • CSONGRÁD, Szarvas, Hungary PP Adecco