Hozzáadott 1 year ago

White Collar Recruiter

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest XIII. kerület, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-19

KategóriaHuman Resources and Recruitment

A világ egy vezető könyvvizsgálói, adózási és tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó cége keresi hazai csapatának új tagját bővülés miatt az alábbi munkakörbe:

Amik a feladataid lesznek:

  • HR Business Advisorok mindennapi munkájának támogatása
  • End to end recruitment feladatok
  • A beérkezett jelöltekkel való kapcsolatfelvétel (CV szűrés, telefonos előszűrés, nyelvi tesztelés) és ezzel kapcsolatos adminisztráció
  • Állásinterjúk szervezése és megtartása
  • A csapaton belül felmerülő adminisztratív feladatok elvégzése (riportok készítése, anyagok fordítása, levelek összeállítása, stb.)
  • Online/offline állásbörzéken való részvétel
  • HR projektekben való részvételi lehetőség

Amit kérünk:

  • Legalább 1-2 év szakmai tapasztalat toborzás-kiválasztás területen
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Precíz és megbízható munkavégzés
  • Nyitott, magabiztos, pörgős és terhelhelhető személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Motiváció és tanulási hajlandóság
  • Csapatjátékos, de képes az önálló munkavégzésre

Ajánlatunk:

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Bruttó 450.000 Ft éves cafeteria keret
  • Medicover egészségbiztosítási csomag
  • Céges telefon magánhasználatra is
  • Profi és összetartó csapat, fejlődési lehetőség egy nagymúltú multinacionális vállalatnál
  • 3 nap fizetett önkéntes munka lehetőség
  • Folyamatos tréningek
  • Csapatépítők
  • Teljes HomeOffice lehetőség

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest XIII. kerület

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Jászárokszállás, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Törökbálint, Hungary Staffing Adecco
  • Staff