Hozzáadott 1 month ago

Beszerző

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-05-27

KategóriaManufacturing and Production

Beszerző

Nemzetközi autóipari partnerünk újonnan megalakuló győri gyáregységébe keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:
PROGRAM BESZERZŐ
Amit kínálunk:
  • Stabil munkahely és ígéretes karrierlehetőség
  • Vonzó juttatási csomag
  • Szakmai kihívások, fejlődési potenciál
  • Profi, nemzetközi csapat és vállalati kultúra

Feladatok:
  • A szállító kiválasztásának biztosítása a megállapított paraméterek alapján
  •  Konzultáció a beszállítókkal, a szállítói ajánlatkérések kezelése a megadott paraméterek alapján
  •  A szállítói tárgyalások menedzselése a Commodity Buyer támogatásával, és a szállító végső kiválasztásának biztosítása (vezeti a beszerzési bizottság folyamatát a szállítók kiválasztására megadott paraméterek alapján)
  • Közvetlen teljesítménykövetés a programfázisban:
    • A beszállítók kezelése, a költségek összehasonlítása a célokkal, a minőség biztosítása a programfázisban, a szállítási határidők betartása

  • Széria beszerzők korai bevonásának biztosítása a programba
  • Meghatározott megbízott beszállítók kezelése az ügyfelekkel egyeztetve
  • Mérnöki módosítási kérelmek egyeztetése

Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség
  • Legalább 4 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP modulok ismerete
  • Programbeszerzési tapasztalat autóiparban
  • APQP rendszer ismerete
  • Beszállítói képességek gyors felmérésére
  • Csapatban és önállóan is jó teljesítő képesség
  • Nyitott, dinamikus személyiség
  • Folyékony angol vagy német nyelvtudás

Részletes magyar, angol és/vagy német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • VAS, Sárvár, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff