Hozzáadott 1 year ago

Szakács álláslehetőség

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-05-31

KategóriaManufacturing and Production

Újonnan nyíló formabontó étterembe keresünk
SZAKÁCS kollégát,
ahol a reggeli és az ebéd találkozik új, modern olasz környezettel.

Amennyiben szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni, jelentkezz még ma (szakmai önéletrajz feltöltésével)!
Amit kínálunk:
  • teljes főállású bejelentett munkaviszony (tervezhető munkaidő - napi 8 óra)
  • átlátható bérezés, pontos kifizetés
  • minden szakmai igényt kielégítő, modern, gépesített munkakörnyezet
  • támogató vezetőség
  • biztosított személyzeti étkezés
  • edzőtermi kedvezmény
  • igényes munkaruházat

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:
  • rendelkezel legalább 2 éves szakmai tapasztalattal
  • elhivatott vagy a szakmád iránt
  • aktívan szeretnél részt venni a konyha napi életében
  • tiszta, rendezett megjelenés jellemző rád
  • megbízható, pontos, felelősségteljes személyiséged van

Feladataid lesznek:
  • nyersanyagok előkészítése, feldolgozása, ételek elkészítése (receptúrák pontos követése)
  • Sous Chef munkájának támogatása, segédszemélyzet munkájának irányítása
  • készletek felmérése, fogyások dokumentálása
  • HACCP rendszer követése, munkakörnyezet tisztán tartása

Munkavégzés helye: Miskolc

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Manager