Hozzáadott 1 year ago

Minőségellenőr - Tápiószőlős

Munkavégzés helyePEST, Tápiószőlős, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-02

KategóriaManufacturing and Production

 DOLGOZZ FÉMLEMEZ MEGMUNKÁLÓ PARTNERÜNKNÉL TÁPIÓSZŐLŐSÖN!
     az alábbi pozíciókban:
   Minőségellenőr

Miért érdemes jelentkezned?
  • Mert Cafetéria juttatásra számíthatsz
  • Mert havi bónuszra számíthatsz
  • Mert céges buszjárattal segítjük a munkába járást (Tápiószentmárton, Farmos, Tápiószele, Jánoshida, Jászboldogháza, Tápiógyörgye, Újszilvás, Törökszentmiklós, Szajol, Szolnok, Abony)

Milyen feladataid lesznek?
•    A minőségirányítási dokumentációs rendszer előírásszerű üzemeltetése, adminisztráció;
•    A kiadott utasítások alapján az ellenőrzések végrehajtása;
•    Javaslattétel a tapasztalatok alapján az ellenőrzések módjára, helyesbítő tevékenységre;
•    A termékeken feltárt eltérések javításának ellenőrzése;
Jelentkezz, ha:

- Középfokú végzettséged van;
- Mérőeszköz ismerettel rendelkezel;
- Műszakirajz olvasás nem okoz problémát;
- Vállalod a 3 műszakos munkarendet
- Precíz vagy a munkádban

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • TOLNA, Dunaföldvár, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist