Hozzáadott 1 year ago

Lakatos - 1 műszak

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Ballószög, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-02

KategóriaManufacturing and Production

Hazai és külföldi felhasználásra acélszerkezeteket gyártó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Lakatos

Miért érdemes jelentkezned?

•    Mert családias környezetben fejlesztheted szakmai tudásod
•    Mert 1 műszakos munkarendben dolgozhatsz (5:40-14:00)
•    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted magad (alapbér nettó 300.000 Ft-tól)
•    Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
•    Mert támogatják munkába járásod
•    Mert szállás lehetőséget biztosítanak
Milyen feladataid lesznek?

•    Acélszerkezetek, alkatrészek elkészítése
•    Acélszerkezetek összeállítása műszaki rajz alapján
•    Acélszerkezetek helyszíni szerelése kiviteli tervek alapján
Jelentkezz, ha:
•    Középfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
•    Korábban lakatos munkakörben szereztél tapasztalatot
•    Könnyen beilleszkedsz kislétszámú csapatba, de önállóan is könnyedén dolgozol
•    Nem okoz gondot  műszaki rajz olvasás
•    Vállalod esetenként a termékek helyszíni telepítését

Munkavégzés helye: Ballószög

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Kiskunmajsa, Hungary PP Adecco
  • Manager