Hozzáadott 1 year ago

Fémszerkezet-szerelő - 1 műszak

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Ballószög, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-02

KategóriaManufacturing and Production

Hazai és külföldi felhasználásra fémszerkezeteket gyártó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Fémszerkezet-szerelő

Miért érdemes jelentkezned?

•    Mert családias környezetben fejlesztheted szakmai tudásod
•    Mert 1 műszakos munkarendben dolgozhatsz
•    Mert anyagilag megbecsültnek érezheted magad (alapbér nettó 300.000 Ft-tól)
•    Modern munkakörülmények között dolgozhatsz
•    Mert támogatják munkába járásod
•    Mert szállás lehetőséget biztosítanak
Milyen feladataid lesznek?

•   Fémszerkezetek, alkatrészek helyére szerelése (csőtartó hálózat)
•   Előre gyártott fémszerkezetek beszerelése
•   Fémszerkezetek összeállítása műszaki rajz alapján
•   Fémszerkezetek helyszíni szerelése kiviteli tervek alapján
Jelentkezz, ha:
•    Korábban fémiparban szereztél tapasztalatot
•    Könnyen beilleszkedsz kislétszámú csapatba, de önállóan is könnyedén dolgozol
•    A termékek helyszíni telepítését (Iváncsa)

Munkavégzés helye: Iváncsa, Ballószög

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • SZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Nyíregyháza, Hungary PP Adecco