Hozzáadott 1 year ago

HR referens

Munkavégzés helyeHAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-09

KategóriaHuman Resources and Recruitment

HR referens

Új kollégáinkat keressük partnerünkhöz, egy nemzetközi humanitárius szervezethez.
Rendelkezel humán erőforrás területen szerzett tapasztalattal? Szívesen végeznél humanitárius munkát?
HR REFERENS
pozíciónkra.
Amit kínálunk:
  • kifizetődő munkalehetőség
  • multikulturális környezet
  • munkád megbecsülése
  • befogadó munkakörnyezet
  • bejelentett munkaviszony
  • 8 órás munkavégzés

Milyen feladatok várnak Rád?
  • Te leszel a felelős a személyügyi adminisztrációért
  • Az új kollégák beillesztésének nyomon követése
  • Adminisztráció elvégzése a képzésekkel kapcsolatosan
  • A helyi toborzás és képzés felügyelete
  • Munkaügyi törvények betartása és betartatása

Te vagy a megfelelő jelentkező, amennyiben:
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • hasonló HR területen szereztél tapasztalatot
  • kiválóan tudod használni a számítógépes alkalmazásokat
  • folyékonyan beszélsz angolul

Munkavégzés helye:
  • Debrecen

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyöstarján, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco