Hozzáadott 1 year ago

Anyagbeszerző raktáros álláslehetőség Sajószentpéteren

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Sajószentpéter, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-06-09

KategóriaManufacturing and Production

Szeretnél az egy dinamikusan fejlődő családias csapat tagja lenni? Akkor jelentkezz hozzánk "Anyagbeszerző raktáros" pozíciónkra!

Amit kínálunk:
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony (3 hónap próbaidővel)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Kedvező munkaidő, 8 órás munkavégzés (H-P 06:00-14:00)
  • Versenyképes fix jövedelem + jutalmak
  • Munkába járás támogatása
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon és laptop ), valamint munkaruha biztosítása
  • Támogató, összetartó csapat

Feladatok:
  • Kivitelezési munkákhoz szükséges beszerzés koordinálása, együttműködve a műszaki osztállyal, valamint határidők, mennyiségek koordinációja
  • Szükséges segédanyagok beszerzése
  • Belső logisztika és áruszállítás megszervezése
  • Megfelelő beszállítók kiválasztása, partnerekkel történő éves tárgyalások lebonyolítása, folyamatos kapcsolattartás
  • Előrejelzések készítése a beszállítói piaci változásokat illetően
  • Optimális raktárkészlet fenntartása, minimum szintek meghatározása és rendszeres felülvizsgálata, bővítése
  • Havi zárások, éves leltár elvégzése
  • Költségoptimalizálás, költségcsökkentési javaslatok kidolgozása
  • Vezetői döntéstámogatás,
  • Folyamatfejlesztés

Amit elvárunk:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány, B kategóriás jogosítvány megléte (vezetési tapasztalattal)
  • Ipari gépészeti anyagok és rendszerek ismerete
  • Gyakorlat logisztikai területen
  • Pontos, nyitott, tervezési képesség
  • Rugalmas gondolkodás
  • Határozott és magabiztos fellépés, megfelelő kommunikációs készség
  • Igényes, önálló munkavégzés
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Sajószentpéter
JELENTKEZZ még ma és legyél egy nagyszerű csapat tagja!

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Cegléd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Szolnok, Hungary PP Adecco