Hozzáadott 1 year ago

IT Infrastruktúra szakértő

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-10-27

KategóriaIT and Telecommunications

IT infrastruktúra szakértő – alkalmazás és adatbázis üzemeltető
Mit fogsz csinálni?
  • Munkaidő nagyobb részében (>50-60%)
    • aktív részvétel az IT infrastruktúra folyamatos megújítását és bővítését célzó projektekben
    • speciális logisztikai rendszerek telepítése, frissítése, infrastruktúra oldali támogatása
    • adatbázis szerverek (Oracle) üzemeltetése (telepítés, hangolás, hibakeresés)
    • kapcsolattartás belső üzleti megrendelőkkel és külső partnerekkel

  • További kihívást jelentő feladatok:
    • részvétel az áruházak és logisztikai központok IT rendszereinek folyamatos működésének biztosításában
    • kihívást jelentő hibák megoldása második (L2) szinten

  • Együttműködés a több mint 4000 fős nemzetközi IT szakértői csapattal
  • Nemzetközi workshopokon való részvétel

A követelmények:
  • Sikeresen lezárt felsőfokú szakirányú tanulmányok
  • IT infrastruktúra területen szerzett tapasztalat 3-5 éves tapasztalat
  • Alkalmazás telepítésben, konfigurálásban szerzett tapasztalat
  • Adatbázis technológiák (Oracle) ismerete
  • IT infrastruktúra alapelemeinek (hálózati eszközök, szerverek stb.) és MS technológiák (Windows szerver, AD, DHCP, DNS…) legalább alap szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • Flexibilitás, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:
  • Változatos munkakör egy dinamikus, fiatalos csapatban
  • Hazai és nemzetközi karrierlehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzések
  • Versenyképes fizetés
  • Kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 86%-a helyett a 100% térítése
  • Nagy értékű egészségprogram

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff