Hozzáadott 1 year ago

Értékesítési képviselő

Munkavégzés helyeGYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-07-07

KategóriaSales and Retail

Stabil hátterű, szállásszolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:Értékesítési képviselő
 Amire számíthatsz:
  • Attraktív bércsomag: fix alapbér és kiemelkedő bónusz
  • Béren kívüli juttatás, vállalati gépjármű
  • Felelősségteljes, változatos munkakör és rugalmas munkavégzés
  • Professzionális, családias munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

 Az alábbi feladataid lesznek:
  • Felelős leszel a cég terveiben meghatározott mennyiségű bevétel és szerződés generálásáért
  • A kijelölt területen található, valamint a portfolióba számodra leosztott cégekkel magas szintű szakmai kapcsolattartás, telefonos kapcsolatápolás, személyes látogatások lebonyolítása
  • Elveszett ügyfelek kezelése
  • Lehetséges új ügyfelek feltérképezése, beazonosítása, szakmai információk beszerzése, kapcsolat elmélyítése, tanácsadás, értékesítés, reklamáció kezelés
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Ideális jelöltként az alábbi állítások jellemzőek Rád:
  • Min. 2 éves B2B területen szerzett értékesítési tapasztalattal rendelkezel
  • Angol tudásod középfokú
  • Erős értékesítői szemlélettel és attitűddel rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel bírsz
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Munkavégzés helye:Győr – Moson – Sopron megye

Legutóbbi kereséseim

  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Manager
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco