Hozzáadott 11 months ago

Főkönyvelő

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeDirector

Dátum2023-05-19

KategóriaFinance and Accounting

Főkönyvelő

Amennyiben szeretnél hosszútávra egy stabil és megbízható vállalatnál elhelyezkedni, várjuk a jelentkezésed az alábbi munkakörre:
FŐKÖNYVELŐ
 Amire számíthatsz, ha elnyered az állást:

  • Remek csapat, munkahelyi légkör
  • Vonzó alapbér és béren kívüli juttatások
  • Felelősségteljes munkakör
  • Folyamatos szakmai kihívások

A következő feladatok várnak rád:
  • Pénzügyi és számviteli osztály munkájának koordinálása

  • 2 fő: 1 könyvelő és 1 pénzügyi asszisztens kolléga

  • Kintlévőség kezelés
  • Konszolidált beszámoló készítése (havi/negyedéves/éves)
  • Belső és külső auditokon való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás az adóhatósággal, könyvvizsgálókkal és önkormányzattal
  • Havi/negyedéves/éves bevallások készítése
  • Magyar beszámoló összeállítása

Várjuk a jelentkezésed, ha a következőkkel rendelkezel:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 3-5 év senior könyvelői/főkönyvelői tapasztalat
  • Beszámoló készítésben szerzett gyakorlat
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret napi írásbeli használatra és alkalmanként szóbeli kommunikációra
  • Magabiztos Microsoft Excel használat

A feladataid elvégzéséhez előnyt jelent:

  • US GAAP vagy IFRS ismerete
  • Adótanácsadói végzettség

Munkavégzés helye:

  • Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődésed, és alkalmasnak érzed magad a pozíció betöltésére, küldd az önéletrajzod a pozíció megnevezésével az janka.csaky@adecco.com e-mail címre.

Legutóbbi kereséseim

  • GYOR-MOSON-SOPRON, Győr, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BÁCS-KISKUN, Lajosmizse, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • HEVES, Csány, Hungary PP Adecco