Hozzáadott 1 year ago

Öntözőberendezés értékesítő

Munkavégzés helyeBÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-07-01

KategóriaSales and Retail

Munkatársat keresünk mezőgazdasági gépforgalmazó partnerünknek az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

•    Alapbéred megduplázhatod
•    Rugalmas munkaidőben dolgozhatsz
•    Autót biztosítanak a munkádhoz
•    Aktív részese lehetsz a cég folyamatos fejlődésének.
Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

•    Öntözőberendezések tervszerű értékesítése (Fasterholt, Idrofoglia, Variant);
•    Szükséges engedélyek beszerzésében való aktív közreműködés;
•    Ügyfelek teljeskörű tájékoztatása a számukra megfelelő öntözőberendezés kiválasztásához;
•    Telepítési munkák támogatása;
•    Meglévő partnerkapcsolatok ápolása, a vevői elégedettség javítása, piaci részesedés növelése új ügyfelek bevonásával;
•     Az eladás adminisztratív és pénzügyi folyamatainak koordinálása.
Te vagy az IGAZI, ha

•    Értékesítésben szerzett tapasztalattal rendelkezel;
•    Használod társalgási szintű angol vagy német nyelvtudásod;
•    Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal;
•    Nem újdonság számodra az öntözéstechnika

Munkavégzés helye:  Tiszakécske

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • VAS, Szentgotthárd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff