Hozzáadott 1 year ago

Toborzás-kiválasztási tanácsadó

Munkavégzés helyeBORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2022-09-09

KategóriaHuman Resources and Recruitment

Szeretnél inspiráló környezetben dolgozni, ahol minden tekintetben megbecsülik a munkádat?
Akkor jó hírünk van, mert éppen Téged keresünk!
Legyél családias miskolci csapatunk új tagja!
Toborzás-kiválasztási tanácsadót
keresünk csapatunkba!

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér
  • Nemzetközi, stabil vállalati háttér
  • Kiváló irodai környezet
  • Támogató csapat, kellemes légkör
  • Hosszútávú munkaviszony
  • 8 órás munkavégzés

Feladataid lesznek:
  • Toborzás-kiválasztási projektekben való részvétel - főként fizikai toborzás
  • Szakmai anyagok, hirdetések, prezentációk összeállítása
  • Telefonos, személyes és online interjúk szervezése és lebonyolítása
  • Társosztályokkal kapcsolattartás és együttműködés

Amit elvárunk:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Tapasztalat a toborzás-kiválasztás területén (min. 1 év)
  • MS Office programok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, pontosság
  • Dinamikus, pörgős személyiség
  • Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye: Miskolc
Küldj egy Önéletrajzot, és dolgozz jó helyen, barátságos kollégákkal!

Legutóbbi kereséseim

  • BÁCS-KISKUN, Kecskemét, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Nagykőrös, Hungary PP Adecco
  • Staff
  • HAJDÚ-BIHAR, Debrecen, Hungary PP Adecco
  • Staff