Hozzáadott 1 year ago

Beszerző

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Szécsény, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2022-09-29

KategóriaManufacturing and Production

Beszerző

Innovatívan fejlődő cégnél dolgoznál
a festői Cserhátba,
ahol megbecsülik tudásod és hozzáállásod, akkor jelentkezz az alábbi pozícióra, és legyél a cég saját dolgozója!

BESZERZŐ
Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • 1 műszakos, 8 órás munkarend, klasszikus irodai beosztásban
  • Versenyképes fizetés
  • Heti 1 nap Home Office
  • Stabil vállalati háttér!
  • Útiköltség támogatás ÁTLAGON FELÜLI (busz bérlet 100 % térített, gépkocsinál 15 Ft/km + br.30 Ft/km)
  • Modern munkahely
  • Barátságos környezet, szuper kollégák 😊
  • 13. havi fizetés /vállalati célok teljesülése esetén/
  • Bejelentett munkaviszony

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:
  • Menedzseled a beszerzési folyamatokat: ajánlatkérés, kiértékelés, megrendelések nyomon követése, szerződések előkészítése.
  • Biztosítod, hogy a kereskedelmi áruk a szükséges mennyiségben és minőségben az értékesítés számára a raktáron rendelkezésre álljanak.
  • Beszállítói alternatívákat alakítasz ki és ezeket is menedzseled
  • Proaktívan részt veszel az új beszállítók kiválasztásában.
  • A beszerzést érintő kimutatásokkal és elemzésekkel segítied a döntési folyamatot.
  • Beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatokat ellátod (adatrögzítés, bevételezés).
  • A megfelelő beszállító kiválasztásához a potenciális beszállítókat (bel- és külföldön) személyesen is felkeresed.

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel (gazdasági felsőoktatás)
  • Aktív német és/vagy angol nyelvtudásod naprakész
  • Felhasználói számítógépes ismeretekkel és magabiztos excel használattal rendelkezel
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van, az lenne a legszuperebb
  • Műszaki affinitás, utazási hajlandóság
  • Önálló munkavégzésre való képesség, proaktivitás, terhelhetőség
  • Jellemeznek az utóbbi sorok: kiváló problémamegoldó készség, analitikus gondolkodásmód, precizitás, megbízhatóság, műszaki affintiás

Ha ezek után látod magadban a lehetőséget és szimpatikusak is vagyunk, akkor jelentkezz egy önéletrajzzal a gabriella.varga@adecco.hu címen és tedd fel minden kérdésed 😊
Munkavégzés helye:
Szécsény

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Törökbálint, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Staff